Hallitus 2021

Tomi Salin

Puheenjohtaja

Yhteystiedot:

Kytötie 18 A 29, 01360 Vantaa - yhd. osoite
psvantaa.puheenjohtaja@nullgmail.com
050 596 3264

Suvi Karhu

Sihteeri

Yhteystiedot:

suvi@nullsuvikarhu.fi
Viestintäryhmän vetäjä

Peter Lammenranta

Varapuheenjohtaja

Yhteystiedot:

Peter Lammenranta
pezki71@nullgmail.com
Itä-Vantaan aluejaoksen vetäjä

Minna Heikkinen

Varapuheenjohtaja

Yhteystiedot:

Minna Heikkinen
msheikkinen@nulloutlook.com
Keski-Vantaan aluejaoksen vetäjä

Ari Jussila

Hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

Ari Jussila

Eeva Lammenranta

Hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

Eeva Lammenranta

Leena Lauren

Hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

Leena Lauren
Taloudenhoitaja
leena.lauren@nullvantaa.fi

Eija Liinakoski

Hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

Eija Liinakoski

Peter Mansner

Hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

Peter Mansner
Länsi-Vantaan aluejaoksen vetäjä
peter.mansner@nullgmail.com

Markku Naumanen

Hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

0415115888
markku.naumanen@nullnic.fi

Peter Nyström

Hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

Peter Nyström
Työmiesryhmän vetäjä
petsku.nystrom@nullgmail.com

Ari Siponen

Hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

Ari Siponen
Jäsenhankintavastaava
ari.siponen8@nullelisanet.fi

Juha Simonen

Hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

Juha Simonen
Yhdistyksen perusvaunun vastuuhenkilö

Veijo Happonen

Hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

Veijo Happonen

Jussi Suoverinaho

Hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

Jussi Suoverinaho
Vaalityöryhmän jäsen

Jarmo Ikkala

Hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

Jarmo Ikkala

Marko Kosonen

Hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

Marko Kosonen

Hannu Savolainen

Hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

Hannu Savolainen

Lasse Eva

Hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

Lasse Eva

Calle Viteli

Hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

Calle Viteli

Muut vastuuhenkilöt